Meža ABC

Meža ABC Kuldīgas novada Padures pagasta "Struņķukrogā". Meža ABC -lielākais izglītojošais meža nozares pasākums Latvijā! Lieliem un maziem, iesācējiem un pieredzes bagātiem - visiem, kas mīl dabu! Visiem, kuri vēlas iepazīt, pasmaržot, pagaršot, sajust, ieraudzīt un saprast norises mežā!

Meža ABC-2023 notiks 12.-13.maijā Kuldīgas novada Padures pagasta “Struņķukrogā”. Interesanti un saistoši izveidotās meža pieturās viss par mežu, dabas vērtībām, meža apsaimniekošanu un izmantošanu. Vairāk nekā 100 meža nozares uzņēmumi un organizācijas  rādīs un stāstīs par visu, kas notiek mežā. Meža ABC ir fantastisks meža izziņas pasākums, kas parāda Latvijas meža nozares lielo bagātību, nozīmi un attīstību!  Dalība pasākumā bez maksas. 

Pirmā diena skolu jaunatnei, kad skolēnus caur aktīvu iesaistīšanu praktiskās nodarbēs iepazīstas ar meža audzēšanas ciklu un procesiem, kas norisinās mežā. Klases līdz 3.aprīlim piesakās uz pasākumu https://ej.uz/mezaabc_pieteikties un līdz 15.aprīlim klašu skolotāji saņem e-pastā atbildi par iespējamo dalību Meža ABC pasākumā.

Otrā diena ģimenēm un ikvienam interesentam! Pasākums lieliem un maziem, iesācējiem un pieredzes bagātiem, visiem, kuri mīl dabu!

Pasākuma “Meža ABC” programmu veido un organizatorisko pusi nodrošināja meža īpašnieku biedrības “Meža konsultants” vadītāja Sigita Vaivade.

No atsauksmju grāmatas:

“Lai Meža dienas un Meža ABC iedvesmo mūs labiem darbiem un mūsu Latvijai! Valsts prezidents Raimonds Vējonis”

“Liels paldies par ieguldīto darbu, organizējot šāda mēroga pasākumu. Priecājamies, ka skolēniem ir šāds pasākums, kurā iepazīt meža daudzveidību no sēklas līdz aktībai atpūtai dabā. Ceram, ka arī citu gadu tiksimies. Noteikti stāstīsim skolā arī citām klasēm, lai brauc un piedalās!. Ar laba vēlējumiem  no Garkalnes novada, Berģu mūzikas un mākslas pamatskolas 5.a klase”

“Daudz svaiga gaisa, daudz jauku uzdevumu, jaukas emocijas un brīnišķīgi cilvēki, kuri grib un spēj dalīties ne tikai savās prasmēs un zināšanās, bet arī vēlmē iemācīt, pacietībā un dzīvespriekā! Agenskalna Valsts ģimnāzijas 10.b skolotāja”

“Mīļie Latvijas meža draugi! Paldies par “lielās, zaļās dzīvības” sargāšanu un popularizēšanu. Paldies par bezgala radošo, interesanto un atbildīgo jauno meža draugu audzināšanu! Esam sajūsmā par Jūsu darbu! Patiesā cieņā Daugavpils Valsts ģimnāzija.”

“Sveiki! Liels paldies Meža ABC komandai par šodienas grandiozo pasākumu, kurš ir ne tikai izzinošs, izglītojošs, bet arī klases saliedētības pasākums. Katrā kontrolpunktā ir gūtas jaunas zināšanas un idejas, kuras varēs turpmāk realizēt sev un savā apkārtnē. Rīgas 84.vidusskolas 4.b klase.”

 

 

 

 

 

Fotomirkļi