Aktivitātes

Palīdzam meža īpašniekiem gan ar informāciju, gan sniedzam praktisku palīdzību meža apsaimniekošanā. Šobrīd aktuālākais pakalpojums, ko sniedzam, ir cirsmu stigošana, dastošana, sortimentu un cenas noteikšana. Viens no biedrības darbības mērķiem ir sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem, organizējam meža nozares lielāko izglītojošo pasākumu "Meža ABC".

Skolu klašu un pulciņu pieteikšanās Meža ABC pasākumam sākusies!

2017-11-15

asākuma devīze: "Meža nozare Latvijai!"

Pasākuma norises vieta - Kuldīgas novads, Padures pagasts, "Struņķukrogs" Kuldīgas - Ventspils šosejas malā (12 km no Kuldīgas)


Piedāvājam:

Par Meža ABC pasākumu. 2018.gada 10.-12.maijā Meža ABC notiks astoto reizi. 10.un 11.maijā pasākums tiek organizēts tikai skolām. Klašu un pulciņu pieteikšanās no 15.novembra līdz 1.februārim mājas lapā www.mezakonsultants.lv sadaļā Meža ABC. Līdz 1.martam klases e-pastā saņems apstiprinājumu dalībai pasākumā. Tās klases, kuras tiek apstiprinātas dalībai pasākumā, saņems informāciju par mājas darbu.  Šogad priekšroka dalībai pasākumā tiks dota tām klasēm, kurām pasākumā "Meža ABC"  meža pieturās piedalās vecāki/vecvecāki un tām klasēm, kuras pasākumā piedalās pirmo reizi. Klasēm pieteikšanās obligāta!

10.maijā un 11.maijā no 9.30 līdz 10.00 klases ierodas pasākuma vietā un reģistrējas info centrā, nodod mājas darbus un saņem pasākuma kartes un darba lapas. Plkst.10.00 pasākuma atklāšana, no plkst. 10.15 līdz 15.00 klases veic meža ceļojumu, apmeklējot 7 pasākuma organizatoru noteiktās pieturas un 2 meža pieturas pēc savas izvēles. Klase pēc saviem ieskatiem meža ceļojuma laikā speciāli iekārtotās ugunskura vietās var pusdienot, cept līdzpaņemtās desiņas. Plkst.15.00 dienas noslēgums, pārsteiguma balviņas. 16.00 klases dodas mājās. Pasākuma laikā darbosies kafejnīca.

12.maijā pasākums ģimenēm, visiem interesentiem!

Informācija par pasākumu  http://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/110006/es-savai-zemitei/

Pasākum bez maksas!

Atpakaļ