Aktivitātes

Palīdzam meža īpašniekiem gan ar informāciju, gan sniedzam praktisku palīdzību meža apsaimniekošanā. Šobrīd aktuālākais pakalpojums, ko sniedzam, ir cirsmu stigošana, dastošana, sortimentu un cenas noteikšana. Viens no biedrības darbības mērķiem ir sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem, organizējam meža nozares lielāko izglītojošo pasākumu "Meža ABC".

Meža ABC-2023

2023-03-07

2023.gada pasākuma  „Meža ABC” mērķis  iepazīstināt, ieinteresēt un izglītot skolēnus, ģimenes, meža īpašniekus, ikvienu interesentu par meža audzēšanu un dabas procesiem mežā. Apmeklējot vairāk nekā 50 meža pieturas, piemēram, Kukaiņi-smukaiņi, Meža matemātika, Jauna māja pūcei,  Pastaiga pa koku galotnēm, Meža atjaunošana, Meža kopšana, Mežizstrāde, Medības, Silta, jauka istabiņa, Koks šodien, rīt, parīt u.c., klases, ģimenes caur aktīvu darbību, atbildot uz jautājumiem un pildot praktiskus uzdevumus, iepazīstas ar visu meža audzēšanas ciklu un dažādiem procesiem dabā. Šogad vairāk par to, kā mežu izmantojam savai veselībai!

12.maijs - organizēta diena tikai klašu kolektīviem. Klašu pieteikšanās līdz 3.aprīlim https://ej.uz/mezaabc2023_pieteikties   Pasākums notiek no plkst.10.00 līdz 16.00

13.maijā pasākums visiem! Gaidīsim ģimenes, meža īpašniekus, klases un visus interesentus! Pasākums notiek no plkst.10.00 līdz 18.00. Gribi uzdāvināt bērniem laimīgāko dienu mūžā? - Brauc uz Meža ABC!

#mezaabc #mezsveselibai  #mezaabc2023  #laimigakadienamuza

 

Atpakaļ