Aktivitātes

Palīdzam meža īpašniekiem gan ar informāciju, gan sniedzam praktisku palīdzību meža apsaimniekošanā. Šobrīd aktuālākais pakalpojums, ko sniedzam, ir cirsmu stigošana, dastošana, sortimentu un cenas noteikšana. Viens no biedrības darbības mērķiem ir sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem, organizējam meža nozares lielāko izglītojošo pasākumu "Meža ABC".

Latvijas radio 1 un VAS "Latvijas valsts meži" Latvijas 98.dzimšanas dienā sumina Vaivadu ģimeni

2016-11-24

Latvijas Radio-1 visu gadu varēja dzirdēt raidījumus „Latvijas stāsti Latvijas simtgadei”. Pavasarī Sigita un Raimonds Vaivadi tika aicināti uz sarunu. Svinot Latvijas 98.dzimšanas dienu, Latvijas radio-1 studijā aicināja visu raidījumu 38 dalībniekus un ģimenes locekļus un Valsts prezidentu Raimonds Vējoni.  Raidījums skanēja Latvijas radio-1 18.novembrī plkst. 16.05.

VAS Latvijas valsts meži savu balvu, kā raidījuma atbalstītāji, pasniedza Vaivadu ģimenei. Paldies Edvīnam Zakovicam par suminājumu un Latvijas valsts mežiem par skaisto balvu! Vaivadu ģimenei tas tiešām bija pārsteigums! Vaivadu ģimene saka lielu paldies Latvijas radio komandai par brīnišķīgo ekskursiju Mākslas muzejā un jauko pasākumu un koncertu radio 1.studijā! Foto Kaspars Filips Dobrovoļskis

 

 

Atpakaļ