Aktivitātes

Palīdzam meža īpašniekiem gan ar informāciju, gan sniedzam praktisku palīdzību meža apsaimniekošanā. Šobrīd aktuālākais pakalpojums, ko sniedzam, ir cirsmu stigošana, dastošana, sortimentu un cenas noteikšana. Viens no biedrības darbības mērķiem ir sabiedrības informēšana un izglītošana par mežā notiekošajiem procesiem, organizējam meža nozares lielāko izglītojošo pasākumu "Meža ABC".

Beigusies skolu pieteikšanās Meža ABC pasākumam no 11.-13.maijam!

2017-04-07

Meža īpašnieku biedrība „Meža konsultants” sadarbībā ar vairāk nekā 50 uzņmēmumiem un organizācijām š.g. 11.-13.maijā organizē pasākumu „Meža ABC” Kurzemē - skolēniem, meža īpašniekiem ar ģimenēm, visai sabiedrībai.

2017.gada pasākuma  „Meža ABC” mērķis –  

Aapmeklējot 31 meža pieturu, piemēram, Kukaiņi-smukaiņi, Jauna māja pūcei,  Pastaiga pa koku galotnēm, Meža atjaunošana, Meža kopšana, Mežizstrāde, Medības, Silta, jauka istabiņa, Koks šodien, rīt, parīt u.c., skolēni, meža īpašnieki ar ģimenēm caur aktīvu darbību, atbildot uz jautājumiem un pildot praktiskus uzdevumus, iepazīsies ar visu meža audzēšanas ciklu un dažādiem procesiem dabā.

2015.gadā Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācijas izpilddirektors, apmeklējot pasākumu “Meža ABC”, intervijā Skrundas TV teica, ka pasākumu “Meža ABC” var salīdzināt ar Dziesmu un deju svētkiem, tikai šeit notiek Meža nozares dziesmu un deju svētki. Pēc pasākuma vienaldzīgo nav. Visi apmeklētāji sasmēlušies meža viedumu, spēku, mīlestību un prieku, guvuši daudz pozitīvu emociju un ieguvuši saistošu informāciju par meža nozari kopumā.

Atpakaļ